Heets Amber isviçre

1.400Share it:

Ürün Açıklaması :

Heets Amber İsviçre tütün aroması stoklarımızdadır. Kalitesi kesinlikle kıbrıs Amber tadındadır. Hatta daha yumuşak bir içimi vardır.  Bunun yanısıra en yüksek tütün aroma kalitesi barındırmaktadır. En iyi kaliteyi kullanmak isteyen kullanıcıların tercihi bu üründür.

Şirketimiz en çok tercih edilen bu ürürnü hizmetinize sunmuştur. Yurt içi ve şehir içi teslimatlarıyla ürürnleri istediğiniz adrese ulaştırmaktayız. Kıbrıs Amber kaltesiyle aynı olan bu tütün kırmızı marlbora nın temsilcisidir.

Ürürnümüz orijinal isviçre olup aynı saat İstanbul içi kurye ile adresinize teslim edilir ve fiyat 400 ₺ dir,kurye ucreti en düşük 20, en fazla 90 ₺ dir.

Menşei : İsviçre

Ambalaj Şekli ; Karton

Adedi : 10 Paket

www.buhartech.net

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Custom Tab Content here.
Tail sed sausage magna quis commodo snasae. Aliquip strip steak esse ex in ham hock fugiat in. Labore velit pork belly eiusmod ut shank doner capicola consectetur landjaeger fugiat excepteur short loin. Pork belly laboris mollit in leberkas qui. Pariatur snasae aliqua pork chop venison veniam. Venison sed cow short loin bresaola shoulder cupidatat capicola drumstick dolore magna shankle.