Kategoriler: Etiketler: ,

Heets Yellow Kazakistan Tütünü

1.100Share it:

Heets Yellow Kazakistan Tütünü

  • Heets Yellow Kazakistan Tütünü Orta ve hafif içim sevenler için tütün tadını daha yoğun alacağınız çeşitlerden biridir. Piyasada hafif Marlboro adıyla tanınır
Heets Yellow Kazakistan Tütünü

Heets Yellow Kazakistan Tütünü

Heets’in iki orijinal çeşidi vardır. Bu sarı renk daha popüler olarak kabul edilir. Tadı, hafif bir tütün aroması ile geleneksel tütüne çok benzer. Bir tane teneffüs ettikten sonra ağızda yumuşak bir his bırakacak ve çok eşsiz bir tada sahip olacaktır. Tütün, Marlboro’nun orijinal aroması ile aynı olmayan yağlı ve kokuludur. denemenizi tavsiye ederim. Pek çok insan, özel güçlü orijinal aromasına atıfta bulunduğunu söylüyor, çünkü şansa bağlı olarak satın alınması gerçekten zor. Tadı nispeten güçlüdür ancak kuru değildir, özellikle burnundan çekildiğinde boğazı tahriş etmez ve yine de pürüzsüzdür. Özel yumuşak denilmesine şaşmamalı, ancak koku orijinal Marlboro kadar hafif değil.

Hala tavsiye edilen bir lezzet.

Heets yeni nesil elektronik sigaranın tercih sebeplerinden birisi de farklı aroma seçenekleri sunmasıdır.

Gerçek sigaranın tadını ve aromasını aratmayan çeşitlerin yanı sıra aynı zamanda dilerseniz mentol,

baharat, narenciye, kakao ve kuru meyve gibi birçok farklı aromalarda kullanabilirsiniz.

Bu aromaların yanı sıra Marlbora tadını aratmayan farklı çeşitler de mevcuttur.

Heets ısı çubuklarının 8 çeşidinin tanıtımı IQOS tarafından üretilen Marlboro, Japonca, Korece, Avrupa ısı çubukları ve Kazakistan sürümleri dahil olmak üzere birçok IQOS ısı çubuğu türü vardır. Ama bu sefer sizi Heets çubuklarıyla tanıştırayım. Heets çubuklarının lezzetleri Marlboro kadar heyecan verici değil. Eşsiz yumuşak bir tada sahiptir. Hikayesi olan bir insan gibidir. Tadını çıkarmaya değer.  

www.buhartech.net

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Custom Tab Content here.
Tail sed sausage magna quis commodo snasae. Aliquip strip steak esse ex in ham hock fugiat in. Labore velit pork belly eiusmod ut shank doner capicola consectetur landjaeger fugiat excepteur short loin. Pork belly laboris mollit in leberkas qui. Pariatur snasae aliqua pork chop venison veniam. Venison sed cow short loin bresaola shoulder cupidatat capicola drumstick dolore magna shankle.