IQOS ILUMA i One Black siyah

2.500Share it:

 

IQOS ILUMA i

IQOS ILUMA i One Black Siyah

IQOS ILUMA i One Black Siyah

IQOS ILUMA i One Black Siyah

Şu anda Japonya’da mevcut olan IQOS ILUMA i Serisi üç model içermektedir: IQOS ILUMA i Prime, IQOS ILUMA i ve IQOS ILUMA i ONE. “IQOS ILUMA i PRIME” ve “IQOS ILUMA i”, önceki modellerde bulunmayan ve kullanıcıların gerekli bilgileri bir bakışta kontrol etmelerine olanak tanıyan bir dokunmatik ekranla donatılmıştır. Ayrıca yeni duraklatma modu işlevi, kullanıcıların kullanım sırasında cihazı 8 dakikaya kadar duraklatmasına olanak tanıyor.

IQOS ILUMA i

“IQOS ILUMA i” serisini aslında ilk elden deneyimleyen OTOKOMAE editörlerinin en çok beğendiği evrimsel nokta, kullanıcılara kullanım sırasında 8 dakikaya kadar “ara” verme olanağı sağlayan “Duraklatma Modu*” oldu. OTOKOMAE editörlerinin en çok beğendiği evrimsel nokta, kullanıcıların cihazı kullanırken sekiz dakikaya kadar “ara vermelerine” olanak tanıyan “Duraklatma Modu* ” oldu. IQOS ILUMA i ve IQOS ILUMA i Prime modellerinde bulunan bu özellik, kullanıcıların parmaklarını dokunmatik ekranda yukarı ve aşağı kaydırarak 3 dakika veya 8 nefes kullanımda yalnızca bir kez ısıtmayı duraklatmalarına olanak tanır. Cihazı kullanmaya başladıktan kısa bir süre sonra bir kurye gelirse veya koşullar sizi elinizi cihazdan çekmeye zorlarsa, çubuğu kullanmaktan vazgeçmekten başka seçeneğiniz yoktur ancak bu “duraklatma modu” yeni ve heyecan verici bir özelliktir. bu da bu tür israfı azaltır.

*Yalnızca performans modu ayarı sırasında cihazı ilk 3 dakika veya 8 nefese ulaşmadan duraklatmak mümkündür. Duraklatıldığında, duraklatmanın yapıldığı çubuk da dahil olmak üzere en fazla iki çubuk sürekli olarak kullanılabilir. Bunlardan duraklatma modu yalnızca bir kez kullanılabilir.

Yalnızca Terea çubuklarıyla kullanım içindir.

Şarj başına 20 ardışık kullanım sağlamak üzere tasarlanmış, kullanışlı, kompakt, hepsi bir arada bir cihaz . Hareket halindeyken ideal şekilde kullanım imkanı sunmaktadır. IQOS ILUMA ONE, tüm IQOS ILUMA avantajlarını sunar: bıçak yok, temizlik yok, bol buhar ve çubuktan çubuğa lezzet tutarlılığı.

IQOS ILUMA™ yalnızca TEREA™ çubuklarıyla kullanılmak üzere tasarlanmıştır. IQOS ILUMA™ ve TEREA™ çubuklarını önceki IQOS™ nesillerinde kullanmayın, bu cihazınıza zarar verebilir. TEREA™ çubuklarını yutmayın veya parçalarına ayırmayın. Bu ürün, yutulduğunda ciddi yaralanmalara neden olabilecek keskin bir metal parça içermektedir. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Custom Tab Content here.
Tail sed sausage magna quis commodo snasae. Aliquip strip steak esse ex in ham hock fugiat in. Labore velit pork belly eiusmod ut shank doner capicola consectetur landjaeger fugiat excepteur short loin. Pork belly laboris mollit in leberkas qui. Pariatur snasae aliqua pork chop venison veniam. Venison sed cow short loin bresaola shoulder cupidatat capicola drumstick dolore magna shankle.