IQOS Iluma Prime ve IQOS Iluma

 

IQOS Iluma Prime ve  IQOS Iluma

IQOS ILUMA Prime ile IQOS  ILUMA arasındaki  fark

IQOS Iluma Prime ve  IQOS Iluma

 •  

  ……………………………….
  Yeni IQOS Iluma’yı nasıl kullanırım?:

  How do I use new IQOS Iluma?
  Before first use, fullly charge your device with Power Adaptor and Charging Cable (approximately 135 minutes). Tap the button on your IQOS ILUMA PRIME Pocket Charger to check its battery level. …
  Check the status lights on your IQOS ILUMA PRIME Holder. …
  Remove the TEREA stick and insert the Holder in the Pocket Charger.

  Yeni IQOS Iluma’yı nasıl kullanırım?

 • İlk kullanımdan önce Güç Adaptörü ve Şarj Kablosu ile cihazınızı tam olarak şarj edin (yaklaşık 135 dakika). Pil seviyesini kontrol etmek için IQOS ILUMA PRIME Cep Şarj Cihazınızdaki düğmeye dokunun. … IQOS ILUMA PRIME Tutucunuzdaki durum ışıklarını kontrol edin. … TEREA çubuğunu çıkarın ve Tutucuyu Cep Şarj Cihazına yerleştirin.
 • IQOS ILUMA
  ,
 • HEETS’i Iluma’da kullanabilir miyiniz?
  :

  Can you use HEETS on Iluma?
  HEETS contain nicotine which is addictive and not risk-free. HEETS are not compatible with the new induction heated tobacco product, IQOS ILUMA, which has its own specially designed tobacco units called TEREA SMARTCORE STICKS™.

 • IQOS Iluma Terea Blue

  IQOS Iluma Terea Blue

  HEETS’i Iluma’da kullanabilir miyiniz?

  HEETS’i Iluma’da kullanabilir misiniz? HEETS, bağımlılık yapan ve risksiz olmayan nikotin içerir. HEETS, TEREA SMARTCORE STICKS™ adlı kendi özel olarak tasarlanmış tütün ünitelerine sahip olan yeni endüksiyonla ısıtılan tütün ürünü IQOS ILUMA ile uyumlu değildir.

  ,
  IQOS Iluma yüzüğümü nasıl değiştiririm?
  :

  How do I change my IQOS Iluma ring?
  Simply fit the tool on the holder ring and turn it anti-clockwise to unlock it. Next, place the new ring onto the holder and use the tool to turn it clockwise to lock it into place. Your new IQOS ILUMA holder is now uniquely yours.

  IQOS Iluma yüzüğümü nasıl değiştiririm?
  Aleti tutucu halkaya takın ve kilidini açmak için saat yönünün tersine çevirin. Ardından, yeni halkayı tutucuya yerleştirin ve yerine kilitlemek için aleti kullanarak saat yönünde çevirin. Yeni IQOS ILUMA tutucunuz artık benzersiz bir şekilde size ait.

  ,
  IQOS Iluma ne zaman satışa sunulacak?:

  When IQOS Iluma will be available?
  IQOS ILUMA line is the so-called Iqos 4.0 – the fourth generation of the most popular heat-not-burn devices in the world, that entered the market in 2021-2022.

  IQOS Iluma ne zaman satışa sunulacak?
  IQOS ILUMA serisi, 2021-2022’de pazara giren,
  dünyanın en popüler yanmaz ısı cihazlarının dördüncü nesli olan
  Iqos 4.0 olarak adlandırılır.

  Yeni IQOS Iluma’yı nasıl kullanırım :
  :

  How do you smoke Iluma?
  By pressing the button for four seconds you can turn the device ON/OFF. Slide the cap to open and gently insert a heated tobacco stick to the line on filter with filter facing outside as seen in the video. Press the button for at least 1 second until IQOS ILUMA ONE vibrates and Status Light(s) pulse(s).
  How do you start an Iluma?
  Getting Started
  TURN ON. Press and hold button for 4 seconds, then release; Status Lights will turn on slowly.
  CHARGE. Before first use, fully charge your IQOS ILUMA ONE™ with Power Adaptor and Charging Cable. ( approx. 90 min)

  Yeni IQOS Iluma’yı nasıl kullanırım
  Düğmeye dört saniye basarak cihazı AÇIK/KAPALI konuma getirebilirsiniz. Kapağı kaydırarak açın ve ısıtılmış bir tütün çubuğunu videoda görüldüğü gibi filtre dışa bakacak şekilde filtre üzerindeki çizgiye nazikçe sokun. IQOS ILUMA ONE titreşene ve Durum Işık(lar)ı atım(lar)ına kadar düğmeye en az 1 saniye basın.

 • Bir Iluma’ya nasıl başlarsınız? Başlarken AÇ. Düğmeyi 4 saniye basılı tutun, ardından bırakın; Durum Işıkları yavaşça yanacaktır. ŞARJ. İlk kullanımdan önce IQOS ILUMA ONE™ cihazınızı Güç Adaptörü ve Şarj Kablosu ile tamamen şarj edin. (yaklaşık 90 dakika)

  IQOS Iluma ve Iluma prime arasındaki fark nedir? :

 • IQOS ILUMA PRIME NEDİR?

  What is the difference between IQOS Iluma and Iluma prime?

  Usage: IQOS ILUMA and IQOS ILUMA PRIME have a Pocket Charger and Holder. IQOS ILUMA ONE is an all-in-one device.

 • IQOS Iluma ve Iluma prime arasındaki fark nedir?

  Kullanım: IQOS ILUMA ve IQOS ILUMA PRIME, bir Cep Şarj Cihazı ve Tutucuya sahiptir.

 • IQOS ILUMA ONE, hepsi bir arada bir cihazdır.

  IQOS Iluma’mı nasıl sıfırlarım?
  :

  How do I reset my IQOS Iluma?
  Place the Holder in the Pocket Charger and reset it by pressing the Pocket Charger’s button for 10 seconds. Keep the button pressed until you see all the lights dim out. The RESET will be confirmed by all the lights briefly blinking white.

  IQOS Iluma’mı nasıl sıfırlarım?

  Tutucuyu Cep Şarj Cihazına yerleştirin ve Cep Şarj Cihazının düğmesine 10 saniye basarak sıfırlayın. Tüm ışıkların söndüğünü görene kadar düğmeyi basılı tutun. SIFIRLAMA, tüm ışıkların kısa bir süre beyaz renkte yanıp sönmesiyle onaylanacaktır.