IQOS LiL Solid Ez Beyaz White

1.250


IQOS LiL Solid Ez Siyah Black


Share it:

IQOS LiL Solid Ez Beyaz White

Sırbistan’daki Philip Morris International (PMI) şirketi, IQOS tarafından desteklenen KT&G – lil SOLID Ez şirketinden yeni bir dumansız cihaz satmaya başladı.

IQOS LiL Solid Ez Beyaz White

Bu işbirliği, PMI ile Güney Kore’nin önde gelen tütün ve nikotin ürünleri üreticisi KT&G’nin Ocak 2023’te imzaladığı sözleşme temelinde gerçekleşiyor.

IQOS LiL Solid Ez Beyaz White

IQOS LiL Solid Ez Beyaz White

lil SOLID Ez, paslanmaz çelik bir iğne kullanarak tütünü içeriden eşit şekilde ısıtan ve yakmayan, bir aerosol oluşturan ancak tütün dumanı, kül veya ateş içermeyen yeni nesil kompakt bir cihazı temsil eder.

Ünlü araştırmalara göre, aerosolde sigara dumanına kıyasla ortalama %95 daha az zararlı madde vardır.

Bu cihaz, elektronik sigaraların yanı sıra tütün ısıtmak için IQOS ve lil SOLID sistemlerini içeren PMI şirketinin Sırbistan’daki mevcut dumansız alternatiflerini tamamlıyor.

IQOS Lil Solid Ez, şu anda BAE, Dubai’de bulunan yeni, kullanımı kolay bir ısıtmalı tütün cihazıdır. Orijinal IQOS Lil Solid’in daha küçük ve daha hafif bir versiyonudur ve geleneksel sigaraların zararlı dumanı ve külü olmadan aynı harika tat ve tatmini sunar.

IQOS Lil Solid Ez’in kullanımı kolaydır. Cihaza bir HEETS tütün çubuğu yerleştirin, LED ışığın yeşile dönmesini bekleyin ve ardından ısıtmayı başlatmak için düğmeye basın. Tütün çubuğu, nikotini ve aromayı serbest bırakacak kadar sıcak, ancak duman veya kül üretecek kadar sıcak olmayan 350 santigrat dereceye kadar ısıtılacaktır.

IQOS Lil Solid Ez de çok sağduyulu. Bir kalem büyüklüğündedir ve cebinize veya çantanıza kolayca sığar. Sigara içmenin yasak olduğu halka açık yerlerde bile her yerde kullanabilirsiniz.

Sigara içmeye daha sağlıklı ve daha uygun bir alternatif arıyorsanız, IQOS Lil Solid Ez harika bir seçenektir. Şu anda Dubai, BAE’deki seçkin perakendecilerde mevcuttur.

Özellikler:

  • Orijinal IQOS Lil Solid’den daha küçük ve daha hafif
  • Kullanımı kolay
  • sağduyulu
  • Duman veya kül üretmez
  • Geleneksel sigaralarla aynı harika tat ve tatmini sunar
  • Mevcut Renk: Siyah, Mavi, Beyaz, Gül Altın, Nane

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Custom Tab Content here.
Tail sed sausage magna quis commodo snasae. Aliquip strip steak esse ex in ham hock fugiat in. Labore velit pork belly eiusmod ut shank doner capicola consectetur landjaeger fugiat excepteur short loin. Pork belly laboris mollit in leberkas qui. Pariatur snasae aliqua pork chop venison veniam. Venison sed cow short loin bresaola shoulder cupidatat capicola drumstick dolore magna shankle.