Kategoriler:

Saltica Mango Ice 10000

550Share it:
Saltica Mango Ice 10000 nefese kadar buharlama imkanı sunan bu kullan at pod mod Saltica’nın en beğenilen aromalarıyla sizlerle.
Saltica Mango Ice 10000

Saltica Mango Ice 10000

Saltica yepyeni kullan at cihazlarıyla sizlerleSaltica PEACH BLUEBERRY 6000 bar, dalından taptaze kopartılmış tatlı mı tatlı bir Saltica PEACH BLUEBERRY 6000′ ı deneyin. Pişman olmayacaksınız.

12ml salt likit tankı ile sizlere 6000 nefeslik bir lezzet şöleni sunanSaltica Mango Ice 10000 Disposable Vape Bar, artık şarj edilebiliyor! 500mAh pil kapasitesi ile beraber gücünün azaldığı anda şarj edebilir ve böylelikle ilk kutusunu açtığınız anda ki buharlama gücünü sürdürebilme imkanını sizlere sunuyor. USB Type C ile birlikte hızlı şarjı da destekleyenSaltica Mango Ice 10000 Disposable Vape Bar, en sevdiğiniz lezzetleri yanınızda bir salt likit şişesi bulundurmadan sürdürebilmenize olanak sağlıyor. Deri kaplaması ve geniş ağızlığı ile elinize aldığınız andan itibaren premium bir buharlama hissi sizleri bekliyor.

10 Farklı aroma içerisinden dilediğinizi seçebilir ve anında buharlamaya başlayabilirsiniz. Premium buharlama keyfi için Saltica kullan at cihazlara sizler de bayılacaksınız.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Custom Tab Content here.
Tail sed sausage magna quis commodo snasae. Aliquip strip steak esse ex in ham hock fugiat in. Labore velit pork belly eiusmod ut shank doner capicola consectetur landjaeger fugiat excepteur short loin. Pork belly laboris mollit in leberkas qui. Pariatur snasae aliqua pork chop venison veniam. Venison sed cow short loin bresaola shoulder cupidatat capicola drumstick dolore magna shankle.