Yeni İqos İluma

Yeni İqos İluma Prime WE EDITION

Yeni IQOS Iluma‘yı nasıl kullanırım?

İlk kullanımdan önce Güç Adaptörü ve Şarj Kablosu ile cihazınızı tam olarak şarj edin (yaklaşık 135 dakika). Pil seviyesini kontrol etmek için IQOS ILUMA PRIME Cep Şarj Cihazınızdaki düğmeye dokunun. … IQOS ILUMA PRIME Tutucunuzdaki durum ışıklarını kontrol edin. … TEREA çubuğunu çıkarın ve Tutucuyu Cep Şarj Cihazına yerleştirin.

Yeni İqos İluma Prime WE EDITION
Yeni İqos İluma Prime WE EDITION

HEETS’i Iluma’da kullanabilir misiniz?

HEETS’i Iluma’da kullanabilir misiniz? HEETS, bağımlılık yapan ve risksiz olmayan nikotin içerir. HEETS, TEREA SMARTCORE STICKS™ adlı kendi özel olarak tasarlanmış tütün ünitelerine sahip olan yeni endüksiyonla ısıtılan tütün ürünü IQOS ILUMA ile uyumlu değildir.

HEETS, bağımlılık yapan ve risksiz olmayan nikotin içerir. HEETS, TEREA SMARTCORE STICKS™ adlı kendi özel olarak tasarlanmış tütün ünitelerine sahip olan yeni endüksiyonla ısıtılan tütün ürünü IQOS ILUMA ile uyumlu değildir.,

Iluma’yı nasıl içiyorsun?

Düğmeye dört saniye basarak cihazı AÇIK/KAPALI konuma getirebilirsiniz. Kapağı kaydırarak açın ve ısıtılmış bir tütün çubuğunu videoda görüldüğü gibi filtre dışa bakacak şekilde filtre üzerindeki çizgiye nazikçe sokun. IQOS ILUMA ONE titreşene ve Durum Işık(lar)ı atım(lar)ına kadar düğmeye en az 1 saniye basın. Bir Iluma’ya nasıl başlarsınız? Başlarken AÇ. Düğmeyi 4 saniye basılı tutun, ardından bırakın; Durum Işıkları yavaşça yanacaktır. ŞARJ. İlk kullanımdan önce IQOS ILUMA ONE™ cihazınızı Güç Adaptörü ve Şarj Kablosu ile tamamen şarj edin. (yaklaşık 90 dakika)

IQOS sigaradan daha mı sağlıklı? IQOS, tütün yakmak yerine ısıtmada sigaraya kıyasla ortalama %95 daha düşük düzeyde zararlı kimyasal yayar. IQOS’a geçen sigara içenlerin çoğu sigarayı tamamen bırakıyor. Önemli Bilgi: Riskte mutlaka %95’lik bir azalmaya eşit değildir. IQOS risksiz değildir.

iQOS’u içeride içebilir miyim?

IQOS kullanmak sigara kullanmaktan daha iyi bir seçimdir çünkü

iç mekan hava kalitesi üzerinde olumsuz bir etkisi yoktur.
IQOS’u iç mekanda kullanırken sağduyunuzu kullanmanızı öneririz.

 

iluma’mı nasıl sıfırlarım?

Sıfırla. 7 saniye boyunca IQOS ILUMA ONE düğmesine basın,
ardından düğmeyi bırakın. Tüm Durum Işıkları kapanacak,
iki kez yanıp sönecek ve sıfırlamayı onaylamak için açılacaktır.

Bir IQOS pilini nasıl test edersiniz? Pil seviyesini kontrol etmek için Cep Şarj Düğmesine basın ve bırakın. Pil durumunu göstermek için ışıklar yanacaktır. Işıklar sönene kadar Cep Şarj Düğmesine basın, ardından bırakın. Tüm Durum Işıkları, SIFIRLAMA işlemini onaylamak için KAPANIR, iki kez yanıp söner ve kademeli olarak söner.

HEETS nikotin içerir mi?

Her HEET tütün çubuğu ne kadar nikotin içerir? Her HEETS tütün çubuğu 0,5 mg nikotin içerir. HEETS sigara içebilir misin? Prensipte, IQOS 3 Duo normal bir sigara gibi çalışır. Yaklaşık 6 dakika veya ortalama 14 nefesten sonra cihaz otomatik olarak duracaktır.

Prensipte, normal bir sigara kadar uzun bir HEETS tütün çubuğunun keyfini çıkarabilirsiniz. TEREA, HEETS ile aynı mıdır? HEETS çubukları ile karşılaştırıldığında,

TEREA çubukları sızdırmazdır. Böylece, IQOS ILUMA ile TEREA çubukları kullanıldığında tütün kalıntısı kalmaz ve kullanımdan sonra cihazı temizlemeye gerek kalmaz.

Yepyeni IQOS ILUMA ve TEREA tütün çubukları sayesinde temiz ve zahmetsiz bir şekilde daha iyi bir tütün deneyimi yaşayabilirsiniz. IQOS’umu nasıl sıfırlarım?

IQOS cihazınızda yanıp sönen kırmızı ışık, cihazınızı sıfırlamanız gerektiğini gösterir. Cihazınızı sıfırlamak için cep şarj cihazında bulunan düğmeyi 10 saniye basılı tutun.

Cihazınızın sıfırlandığını belirtmek için tüm ışıklar kısa süreliğine yanacak ve beyaz renkte yanıp sönecektir.