Heets kullanımı Bırakma Faaliyetleri

Heets kullanımı’nı Bırakma Faaliyetleri araştırmalarının sayısı az olduğu anlaşılmıştır. Bu nedenle yapılmış ve atılmış adımların hepsi az sayıda araştırmaya dayanmaktadır.

Çünkü yapılan araştırmaların hiç birinde sigarayı nasıl ne şekilde bırakacağı açıklanmamıştir. Böyle olunca da Gencler detaylı olarak anlatılmayan bu unsurları farketmeyip,

daha cok vaping yapmaktadır. Zaten Heets ve juul kullanımı sürekli artmaktadır. İnsanlar bu artışı izlemektedir.

Diğer taraftan eğer genclerin sigarayı bırakmasını sağlamak istiyorsak cok ciddi araştırmalar yapmalıyız. Ortaya ciddi bilimsel örnekler koymalıyız.

Zaten Heets kullanımı Genclerimizin agresif olarak sigara kullanması onu bırakma durumunu kritik hale geliyor. Birazcık heets yada juul kitlerinin zararsız olduğunu hissetseler , tamamen uzaklaşacaklar.

Gene arastırmalar 2020 yılı için, Lise çağında yeni nesil sigara kullanan gençlerin oranı % 7 civarındaydı. Bunun dışında kalanların da % 15 i en kısa zamanda bu dumandan uzaklaşacağını söylediler.

Heets kullanımını Bırakma Faaliyetleri 1 devamli bir faaliyettir.

Bu konuda konuşan insanlar FDA nın bu çalışmanı n içine ilaç desteği yapmasını belirtmişlerdi. Çünkü FDA onaylı ilaçlar herkesi ikna edebilirdi.

Bu iddialar bütün olgun ve yetişkin insanların temennisidir. Mademki bu konudan ciddi adımlar atıyoruz. O zaman bu konuyla ilgili kitaplar, içeriğinde bırakma klavuzları, ve

diğer faktörlerini kapsayan prospektüsler dağıtılmalıdır. Heets kullanımını Bırakma Faaliyetleri 1 önemli bir yazıdır.

Ayrıca Cep telefonlarının gencler üzerindeki etkisi önemsenmelidir. Çünkü genclerin büyük çoğunluğu mesaj üzerinden her şeyi takip etmektedir.

Bu şekilde bırakma için Telefonlar kullanma fikri ortaya cıkmıştır. bu önemli bir yoldur. Akıllı telefon ugulamaları ve entegre programları müdahale için daha fazla araştırma yapılmalıdır.

http//buhartech.com

instagram: buhar_tech

Facebook : buhartech

Özellkile Truth İnitiative web sitesi genclerin sigarayı bırakması için mücadeleye başlamıştır. Tamamen mesaj ve fonksiyon olarak görev yapmaktadır. Bunu ciddiye almaktadır.

Genclik bu önerileri önemser ve kulak verirse başarılı olur. Aksi takdirde başarısız olur. Bu mücadelede ortaya kesinlikle gercek veri ve örnekleri koymalıyız. Her kurumda sigara bırakmanın detaylı araştırmasını yapılmalı,

Bağımlılık yapan nedenler bulunmalıdır. Gencler arasında teorik odaklı e-sigara kullanımını bırakma yaklaşımı umut verici bir durumdadır.

Genclerin bu e-sigara yı bırakma yaklaşımları herkesi mutlu etmektedir. Bu konudaki programlar ve kitaplar ile desteklenen bütün programlar başarıyı sağlayacaktır.