IQOS

IQOS AVRUPA BİRLİĞİ VE EFTA GENELİNDE GEÇERLİDİR

IQOS Cihaz veya cihazın paketi üzerindeki bu sembol ürünün veya ürünün parçalarının (bataryalar dahil) diğer evsel atıklarınızla birlikte atılmaması gerektiğini gösterir.

Bunun yerine, atık elektrik ve elektronik ekipmanlarının geri dönüşümünün sağlanması açısından atık ekipmanları bu amaç için özel olarak belirlenmiş noktalara bırakmanız sizin sorumluluğunuzdur. Diğerleri arasında, atık bataryalar satış noktalarında ücretsiz olarak iade edilebilir.

Atık ekipmanların (bataryalar dahil) ayrı bir şekilde toplanması ve geri dönüşümü doğal kaynakların korunmasına yardımcı olur, insan sağlığını ve çevreyi korur.

Atık ekipmanların evsel atıklardan ayrılmaması hem çevre hem de insan sağlığı üzerinde olumsuz etkiler yaratabilir.
Geri dönüşüm için atık ekipmanınızı nereye bırakmanız gerektiği ile ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen yerel belediye ofislerine, yerel olarak atık bertaraf hizmeti sunan kurumlara veya cihazı satın aldığınız mağazalara başvurun.
Cihazın yerel ithalatçısı, yerel gerekliliklerle bağlantılı olarak belirli atık toplama noktaları yoluyla atık ekipmanların geri dönüşümünü ve gerekli işlemlerin finansmanını sağlayacaktır.

Ürünün kullanım süresinin sonunda Cep Şarj Aletinden (A1503) bataryaların güvenli bir şekilde çıkarılması için belirlenmiş geri dönüşüm talimatları. Bataryalar asla kullanıcılar tarafından çıkarılmamalıdır.
Adım 1: Cep şarj aletini açın ve tutucuyu çıkarın.

Adım 2: Cep şarj aletinin kapağının sol üst kısmına küçük aleti yerleştirin, klipsi açın ve çıkarın.

Adım 3: Kırmızı batarya bağlantısını PCB’den ayırın

. Adım 4: 2 x PCB vidasını sökün ve şaseyi çıkarın. Adım 5: Bataryayı çıkarın ve yerel düzenlemelere göre bertaraf edin.

IQOS Teknik Bilgi

Tutucu – Model: A1403
Batarya Tipi: Li-ion yeniden şarj edilebilir batarya
Nominal Kapasite (mAh): 120
Voltaj: 3.7V / 1.5A
Öngörülen yaşam döngüsü: 7300 deneyim.

Cep Şarj Aleti – Model: A1503
Batarya Tipi: Li-ion yeniden şarj edilebilir batarya
Nominal Kapasite (mAh): 2900
Giriş: 5V / 2A
Öngörülen yaşam döngüsü: 7300 tutucu şarjı.

AC Güç Adaptörü – Model: S21A20
Giriş: 100V – 240V ~ 50/60HZ 0.3A
Çıkış: 5V / 2A

kullanım süreniz kısalacaktır. Çekişler arasındaki zamanı biraz daha iyi ayarlayabilirsiniz.
b. Tutucuyu aktif hale getirdiğinizde kullanmadan önce beyaz ışığın sönmeden yanmasını bekleyin. Daha sonra tütün çubuğunun 6 dakika veya 14 çekiş için (hangisi önce biterse) keyfini çıkarabilirsiniz.
c. Batarya kullanım ömrünün sonuna ulaştığı için tutucuyu değiştirmeniz gerekebilir.