ADD SOMETHING HERE...
İqos İluma İ Cihazları

İqos İluma İ Ürünleri Yeni Cihazlarını duyuruldu

İqos İluma İ Ürünleri Yeni Cihazlarını duyuruldu

 

Yeni “IQOS ILUMA i” serisi bir patlama! Yeni cihazın evrimsel noktaları neler?

  İqos İluma İ Ürünleri

  İqos İluma İ Ürünleri

  Philip Morris Japonya, 13 Mart 2024 Çarşamba gününden itibaren satışa sunulacak en yeni IQOS ILUMA i serisini duyurdu.

  Yeni cihazlar sonunda burada!

  IQOS ILUMA i

  Şu anda Japonya’da mevcut olan IQOS ILUMA i Serisi üç model içermektedir: IQOS ILUMA i Prime, IQOS ILUMA i ve IQOS ILUMA i ONE. “IQOS ILUMA i PRIME” ve “IQOS ILUMA i”, önceki modellerde bulunmayan ve kullanıcıların gerekli bilgileri bir bakışta kontrol etmelerine olanak tanıyan bir dokunmatik ekranla donatılmıştır. Ayrıca yeni duraklatma modu işlevi, kullanıcıların kullanım sırasında cihazı 8 dakikaya kadar duraklatmasına olanak tanıyor.

   

   

  İqos İluma İ Ürünleri Yeni Cihazlarını duyuruldu

  Serideki üç modelin tümü , kullanıcının kullanım hızına göre kullanıma imkan veren Flex Puff fonksiyonu* ile donatılmıştır. “IQOS ILUMA i ONE” artık otomatik başlatma işlevine sahiptir ve kullanımdan önce bir düğmeye basma ihtiyacını ortadan kaldırır. Her iki model de tütün yapraklarını yakmadan içeriden ısıtan Akıllı Çekirdek İndüksiyon SistemiⓇ ile donatılmıştır.

  *Esnek puf fonksiyonunun kaybı, ürünün fonksiyonunu etkilemez (garanti kapsamında değildir).

  “IQOS ILUMA i” serisinin yeni özelliklerini detaylı olarak inceleyin.

  “IQOS ILUMA i” ve “IQOS ILUMA i Prime”, IQOS serisindeki ilk dokunmatik ekrana sahiptir. Fütüristik tasarım, düğmeler kaldırılarak güncellendi. Kullanıcılar ekranda ısıtma durumu (ısıtma devam ediyor, ısıtma tamamlandı), kalan kullanım süresi, kalan sigara sayısı gibi cihaza ait bilgileri görüntüleyebiliyor.

  IQOS ILUMA i

  “IQOS ILUMA i” serisini aslında ilk elden deneyimleyen OTOKOMAE editörlerinin en çok beğendiği evrimsel nokta, kullanıcılara kullanım sırasında 8 dakikaya kadar “ara” verme olanağı sağlayan “Duraklatma Modu*” oldu. OTOKOMAE editörlerinin en çok beğendiği evrimsel nokta, kullanıcıların cihazı kullanırken sekiz dakikaya kadar “ara vermelerine” olanak tanıyan “Duraklatma Modu* ” oldu. IQOS ILUMA i ve IQOS ILUMA i Prime modellerinde bulunan bu özellik, kullanıcıların parmaklarını dokunmatik ekranda yukarı ve aşağı kaydırarak 3 dakika veya 8 nefes kullanımda yalnızca bir kez ısıtmayı duraklatmalarına olanak tanır. Cihazı kullanmaya başladıktan kısa bir süre sonra bir kurye gelirse veya koşullar sizi elinizi cihazdan çekmeye zorlarsa, çubuğu kullanmaktan vazgeçmekten başka seçeneğiniz yoktur ancak bu “duraklatma modu” yeni ve heyecan verici bir özelliktir. bu da bu tür israfı azaltır.

  *Yalnızca performans modu ayarı sırasında cihazı ilk 3 dakika veya 8 nefese ulaşmadan duraklatmak mümkündür. Duraklatıldığında, duraklatmanın yapıldığı çubuk da dahil olmak üzere en fazla iki çubuk sürekli olarak kullanılabilir. Bunlardan duraklatma modu yalnızca bir kez kullanılabilir.

   

  IQOS ILUMA i

  “IQOS ILUMA i” serisi için varsayılan nefes sayısı 14’tür (puf), ancak kişinin kullanım şekline bağlı olarak sistem ek olarak 4 nefes daha ekleyebilir. Ancak bireysel kullanım şekline bağlı olarak sistem kontrolü ile ilave dört nefes daha eklenebilir. Dört ek nefes, varsayılan ayarda olduğu gibi, başlangıçtan itibaren altı dakika içinde kullanılabilir. FlexPuff işlevi, ”

  IQOS ILUMA i ONE” dahil tüm modellerde mevcuttur.

  Sizin tarafınızdan başlatılamaz ve her kullandığınızda etkinleştirilemeyebilir. Duraklatma modunu kullanırken etkinleştirilmeyecektir. Esnek puf fonksiyonunun kaybı, ürünün fonksiyonunu etkilemez (garanti kapsamında değildir).

   

   

  IQOS ILUMA iEsnek Pil

  “IQOS ILUMA i” ve “IQOS ILUMA i Prime” tutucunun pil ayarlarını değiştirmek için IQOS Uygulamasını kullanabilir. Pil ayarları IQOS Uygulaması kullanılarak değiştirilebilir. Varsayılan “Performans Modu” ve “Eko Modu” ayarları arasında geçiş yapılarak sürekli kullanım sayısı sınırlandırılabilir.

  IQOS, 2024’te Japonya’da 10. yılını kutluyor!

  “IQOS ILUMA i” serisi, Japonya’da IQOS’un 10. yıl dönümüne denk gelecek şekilde piyasaya sürüldü. Philip Morris Japonya, “sigarasız bir toplum” yaratmak amacıyla ısıtmalı sigara işini genişletmeye devam edeceğini duyurdu. Japonya’daki IQOS kullanıcılarının sayısı her geçen yıl artıyor ve 2023 yılına kadar 8,5 milyonu aşacak. Yenilikçi yeni cihazların piyasaya sürülmesiyle daha da büyümenin devam etmesi bekleniyor.

   

   

  Daha sonra her modelin tüm renk çeşitleri ve özellikleri tanıtılıyor!

  IQOS ILUMA i Prime “

  IQOS ILUMA i Prime”, alüminyum kullanımı sayesinde lüks görünümü ve hissi ile bu serinin en üst seviyesidir. Tutucunun tasarımı aynı kalır ve cihaz önceki modelle uyumludur. Bu sefer duyurulan tüm yeni özellikler dahildir. Fiyat: 8000 tl
  * Üreticinin Mart 2024 itibarıyla önerdiği perakende satış fiyatları. Fiyatlar önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.

  IQOS ILUMA i

  Tanıdık tasarıma sahip klasik model ise buradaki “IQOS ILUMA i”. Prime’dan bir fazla olmak üzere dört renkte satışa sunulacak. Fiyat: 6500 tl
  * Üreticinin Mart 2024 itibarıyla önerdiği perakende satış fiyatları. Fiyatlar önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.

  IQOS ILUMA i ONE

  Kompakt “IQOS ILUMA i ONE” da dört renkte mevcuttur. Bu model, serinin yeni özelliklerinden sadece Flex Puff ile donatılmıştır. Ayrıca önceki modelde bulunmayan otomatik başlatma/otomatik durdurma işlevi de yeni eklendi. Fiyat: 4500
  * Üreticinin Mart 2024 itibarıyla önerdiği perakende satış fiyatları. Fiyatlar önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.

   

  JAPONYA. Tütün ürünleri uzmanı Philip Morris International (PMI), bugün Narita International ve Kansai havalimanları da dahil olmak üzere Japonya’daki gümrüksüz satış noktalarında IQOS Iluma i serisini tanıttı. 

  Lansman, ilk olarak 2014 yılında Japonya’nın Nagoya kentinde başlatılan IQOS tütün ısıtma sisteminin 10. yıldönümüne denk geliyor. 

  IQOS Iluma i, aksi takdirde sigara içmeye veya nikotin ürünleri kullanmaya devam edecek yetişkinlere yönelik PMI’nin genişleyen dumansız ürün portföyünün en sonuncusudur.

   

  IQOS Iluma i serisi Japonya’da üç cihaz sunmaktadır: IQOS Iluma i Prime, IQOS Iluma i ve IQOS Iluma i One. IQOS Iluma i Prime ve IQOS Iluma i One, Japonya’daki seyahat mağazalarında mevcuttur. 

  PMI CEO’su Jacek Olczak şunları söyledi: “Tüketicilerimize daha iyi alternatifler sunmak için bilimden, dünya lideri markalardan ve ticari yeteneklerden yararlanıyoruz. 

  “Bu yıldönümü, dumansız vizyonumuzu ve 2030 yılına kadar toplam net gelirimizin üçte ikisinin dumansız ürünlerden gelmesi yönündeki hedefimizi yenilemek için bir fırsat sunuyor. 

  IQOS Iluma i Prime’ın deri benzeri kaplamasının iç tekstil katmanı %100 geri dönüştürülmüş plastikten üretilmiştir

  “IQOS Iluma, tütünü içeriden ısıtan, tutarlı bir tat deneyimi sağlayan, tütün kalıntısı bırakmayan ve cihazı temizlemeye gerek bırakmayan indüksiyonlu ısıtma teknolojisini sunarak kategoride çığır açtı. 

  “Bugün, dumansız portföyümüzdeki en son yenilik olan ve temiz, kusursuz ve daha esnek bir deneyim için bir dizi gelişmiş özellik sunan IQOS Iluma i’nin piyasaya sürülmesiyle IQOS’u yeni zirvelere taşıyoruz.” 

  Ürünler PMI’ın kanatsız Smartcore İndüksiyon Sistemini içermektedir. IQOS Iluma i cihazları, kullanıcıların deneyimle ilgili bilgilere erişmesine olanak tanıyan bir dokunmatik ekrana sahiptir. 

  Kansai Havaalanı Terminal 1’deki KIX Duty Free’deki IQOS köşesi, Iluma i cihazlarının temel özelliklerini vurguluyor

  Ayrıca deneyimi kişiselleştirmek için bir Duraklatma Modu da içerir. Performans Modunda dokunmatik ekranı yukarı veya aşağı kaydırarak kullanıcılar, dumansız anlarını tek bir çubuk bile harcamadan duraklatabilir ve devam ettirebilir. 

  Ek olarak FlexPuff özelliği, kullanıcıların cihazı kendi hızlarında (Eco Modundayken) kullanmalarına olanak tanır. 

  PMI şunu kaydetti: “On yıl içinde IQOS’un net gelirleri Marlboro’nun gelirlerini aştı, bu da onu bir numaralı uluslararası nikotin markası haline getirdi ve birçok ülkede sigaranın düşüşünü hızlandırdı.” 

  PMI Financials’a göre Japonya’da yetişkin sigara içenlerin yaklaşık üçte biri IQOS kullanıyor ve ısıtmalı tütünün piyasaya sürülmesinden bu yana sigara satışları düştü. 

  Bugün PMI’ın dumansız ürün gelirlerinin toplam net gelirin %50’sini aştığı 25 pazar var; bunlar arasında Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Yunanistan, İtalya, Polonya ve Romanya yer alıyor. 

  PMI Yakmayan Isıtma Platformları Başkanı Bertrand Bonvin şunları söyledi: “IQOS Iluma i bugüne kadarki en yenilikçi teklifimizdir ve bilimsel olarak kanıtlanmış, yanmayan ısı veren dumansız sistem portföyümüzün yeni amiral gemisidir. 

  “Önceki IQOS cihazları gibi, sigaraya kıyasla ortalama olarak %95 daha az zararlı kimyasal madde yayıyor (daha fazla bilgi için buraya bakın ). Tüketici geri bildirimlerinin sürekli olarak yenilikçiliğimizi beslemesinden gurur duyuyoruz ve IQOS Iluma i bunun bir kanıtıdır.” 

  Olczak şunları ekledi: “Sigara içen yetişkinlere en ileri bilime dayalı olarak sigaraya daha iyi alternatifler sunmak için araştırma ve geliştirmeye yoğun yatırım yapıyoruz. Ancak değişimin etkili bir şekilde hayata geçirilmesi için hükümetin ve genel olarak toplumun üzerlerine düşeni yapması gerekiyor. 

  “Hükümet yetkilileri ve düzenleyiciler gibi diğerlerinin, inovasyon ve bilimin dünyaya fayda sağlamak için sunduğu fırsatı benimsemesi önemlidir.” 

  IQOS Iluma i, tutucunun pil ömrünü uzatan ve elektronik atıkların azaltılmasına katkıda bulunan FlexBattery gibi akıllı özelliklere sahiptir. Ayrıca IQOS Iluma i’nin kapısı yenilenebilir enerjiyle üretilen alüminyumdan yapılmıştır.

  Dijital temas noktaları, gezginleri lansmana katılmaya ve dumansız ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmeye davet ediyor

  Yeni atanan PMI Duty Free Başkan Yardımcısı Beste Ermaner şunları söyledi: “IQOS Iluma i’yi Japonya’daki gümrüksüz satış noktalarında piyasaya sürmekten ve en yeni ve en yenilikçi IQOS’u yasal yaştaki seyahat eden tüketicilere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 

  “Ayrıca, bu lansman, ilk olarak 2014 yılında Japonya’da piyasaya sürülen IQOS’un onuncu yıldönümünü kutluyor. Sigaraya daha iyi alternatifler sunan IQOS inovasyonunun onuncu yılını kutlamaktan büyük gurur duyuyoruz.” 

  Navigation

  CART

  Close

  WISHLIST

  Close
  Viewed

  RECENTLY VIEWED

  Close