IQOS Iluma prime nedir?

IQOS Iluma prime nedir?


HEETS'i Lil solid ile içebilir miyim?

Fiit ve HEETS çubuklarının boyutları eşdeğer olduğu için teknik olarak mümkündür. Ancak, fark tütün ısıtma sistemlerinde yatmaktadır. IQOS, HEETS ile kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır, SOLID ise Fiit çubukları için tasarlanmıştır, bu nedenle optimum performansı sağlamak için bunları bu şekilde kullanmanızı öneririz.

IQOS ve Lil solid arasındaki fark nedir?

Her iki cihaz da tütünü ısıtır, yakmaz. Bununla birlikte, IQOS tütünü düz ısıtma bıçağıyla ısıtır ve lil, ısıtıcı olarak özel bir pim ile tütünü ısıtır.

Isıtılmış tütün akciğerler için daha mı iyi?

Yeni ısıtılmış tütün cihazı, akciğer hücrelerine geleneksel sigaralar ve e-sigaralarla aynı zararı verir. Yeni ısıtılmış tütün cihazlarını vaping ve geleneksel sigaralarla doğrudan karşılaştıran yeni bir çalışma, üçünün de insan akciğer hücreleri için toksik olduğunu gösteriyor.

IQOS'u içeride içebilir misiniz?

IQOS İç Mekanlarda Kullanılabilir mi?

 Muhtemelen şimdi IQOS'un iç mekanlarda kullanılıp kullanılamayacağını merak ediyorsunuz. İyi haber şu ki, Küp'teki araştırmamız, IQOS tarafından üretilen nikotin içeren aerosolün iç mekan hava kalitesini olumsuz etkilemediğini gösteriyor.

IQOS'un yan etkileri nelerdir?

Mevcut bulgularımız ve önceki çalışmaların bulguları göz önüne alındığında, sigara dumanı ve eCig'lere çok benzer bir şekilde IQOS, oksidatif stres ve inflamasyonu, enfeksiyonları, hava yolu yeniden şekillenmesini artırma ve bu cihazların kullanıcılarının hava yollarında EMT ile ilgili değişiklikleri başlatma potansiyeline sahiptir. .

IQOS Iluma ne zaman satışa sunulacak?

IQOS ILUMA serisi, 2021-2022'de pazara giren, dünyanın en popüler yanmaz ısı cihazlarının dördüncü nesli olan Iqos 4.0 olarak adlandırılır.IQOS Iluma prime nedir?

Özünde SMARTCORE INDUCTION SYSTEM™ teknolojisine sahip yeni bir bıçaksız cihaz olan IQOS ILUMA PRIME, temiz, zahmetsiz ve
IQOS Iluma prime nedir?
 keyifli bir tütün deneyimi sunar. Dört renk seçeneği mevcuttur ve kolayca özelleştirilebilir. *IQOS ILUMA™, yalnızca IQOS ILUMA™ özel tütünü ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

HEETS'i Iluma'da kullanabilir misiniz?
HEETS, bağımlılık yapan ve risksiz olmayan nikotin içerir. HEETS, TEREA SMARTCORE STICKS™ adlı kendi özel olarak tasarlanmış tütün ünitelerine sahip olan yeni endüksiyonla ısıtılan tütün ürünü IQOS ILUMA ile uyumlu değildir.

Bir Cevap Yazın