IQOS iluma Terea Nedir?

IQOS iluma Terea Nedir? IQOS iluma ile Hangi Heets Stick Kullanılır?
19/11/2021’’ TE GÖNDERİLDİ IQ TURK TARAFINDAN
19
Kas
IQOS ILUMA NEDİR?
IQOS ILUMA , en yeni nesil ısıtılmış tütün ürünümüzdür  ve dumansız ürünler portföyümüze eklenen yeni bir üründür.

IQOS iluma Terea Nedir?

IQOS iluma Terea Nedir?

2021’de piyasaya sürülen, PMI’nin tütünü içeriden ısıtan SMARTCORE INDUCTION SYSTEM ile çalışan yenilikçi teknolojiyi bir araya getiren IQOS İLUMA 2021 yılında satışa sunulmuştur.

Bu teknoloji, orijinal IQOS blade (bıçaklı)  cihazlarımızdan farklıdır (örneğin, IQOS, IQOS 2.4, IQOS 2.4+, IQOS 3, IQOS 3 Duo ve IQOS 3 Multi den farklıdır ).

Bununla birlikte, hem bıçak hem de indüksiyon cihazları , yanmadan nikotin içeren buhar üretir ve dolayısıyla yanmadan veya duman çıkarmadan tütünün tadını serbest bırakır.

IQOS ILUMA cihazı sadece özel olarak tasarlanmış tütün birimi ile kullanılabilir TEREA SMARTCORE STICKS

Klasik HEETS veya HEATSTICKS üniteleri yalnızca orijinal IQOS un bıçaklı modellerinde, ısı sağlayan tütün tutucu cihazları ile kullanılabilir ve IQOS ILUMA ile kullanılamaz . dikkat

iqos iluma (bıçaksız yeni nesil teknoloji)
TEREA SMARTCORE STICKS NEDİR?
TEREA SMARTCORE STICKS , özel olarak kullanım için tasarlanmış özel olarak tasarlanmış ısıtılmış tütün üniteleridir. IQOS ILUMA indüksiyon ısıtmalı tütün cihazı (bıçaksız teknoloji) için özel tasarlanmıştır.

IQOS iluma Terea Nedir?

  içinde, tütünü içeriden ısıtan, paslanmaz çelikle kaplanmış metal bir ısıtma elemanı bulunur.

TEREA SMARTCORE STICKS , tütün tıpası, filtre, soğutma tıpası ve koruyucu sargı dahil olmak üzere elemanlardan yapılmıştır.

TEREA SMARTCORE STICKS amber, ısıtılmış tütün ürünlerinin orijinal bıçak serisiyle kullanılamaz! (örneğin, IQOS, IQOS 2.4, IQOS 2.4+, IQOS 3, IQOS 3 Duo ve IQOS 3 Multi ).

TEREA

https://buhartech.net/terea-turkiye-urunlerini-buhartech-farki-ile-kesfedin/