iqos nasıl kullanılır

Bu kullanım kılavuzunda yer alan Güvenlik Uyarıları ve Talimatları, gerçekleşebilecek olan muhtemel tüm şartları ve durumları kapsamamaktadır.

Herhangi bir kişisel elektronik ürün kullanılırken veya bakımı yapılırken dikkatli ve özenli olunmalıdır.

Zarar riskini en aza indirmek için bu ürünü daima üreticinin talimatlarına uygun şekilde kullanın. Bu ürün kullanıcı tarafından bakımı yapılamayacak olan parçalara sahiptir. Ürünün içini açmayı,

herhangi bir parçasını tamir etmeyi veya bataryaları ve parçaları değiştirmeyi denemeyin – aksi takdirde fiziksel yaralanmalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Yanıcı maddelerin, sıvıların veya gazların var olduğu ortamlarda bu ürünü kapatın. Bu ürün yalnızca Güvenli Ekstra Düşük Voltaj altında şarj edilmelidir. Ürünü yalnızca üretici onaylı olan AC Güç Adaptörü ile şarj etmelisiniz – detaylar için ‘Teknik Bilgi’ kısmına bakabilirsiniz. Herhangi bir sıvı içine batmışsa veya ıslanmışsa ürüne dokunmayın. Ürünü yere düşürmeyin veya sert darbelere maruz bırakmayın.Tutucu Isıtıcı Bıçağına (Holder Heater Blade) dokunmayı asla denemeyin, bu hem fiziksel yaralanmalara hem de Isıtıcı Bıçağın zarar görmesine sebep olabilir. Çocukların bu ürün ile oynamamasını sağlamak için dikkatli olunmalıdır. Bu ürün fiziksel, duyusal veya mental engellere sahip bireylerin kullanımı için üretilmemiştir. Ayrıca var olan riskleri anlayan ve güvenli bir şekilde bu ürünün nasıl kullanıldığına dair talimatları ve kontrolü sağlayan bireylerin yardımı olmadığı durumlarda, eksik bilgiye sahip kişiler tarafından da kullanılmamalıdır. Bu ürünü: – elektronik cihaz kullanımının yasak olduğu yerlerde. – ısı kaynaklarının yakınlarında. – ürünün hasarlı, kırık veya kurcalanmış olduğu durumda. – ürünün aşırı ısıya veya neme maruz kaldığı durumda. – bataryaların sızıntı yaptığı durumda kullanmayın.

iqos nasıl kullanılır

DİKKAT

IQOS cihazı yalnızca HEETS tütün çubuğu ile birlikte çalışır. Tutucuyu bir sigarayla, tütün çubuğuna benzer diğer bir ürünle veya üretici tarafından onaylanmayan diğer ürünler ile birlikte asla kullanmayın. Tütün çubuğunu bir kibritle, çakmakla veya herhangi bir diğer ateş kaynağı ile asla yakmayın. Kullanımdayken tütün çubuğunu cihazdan çıkarmayın. Cihazı temiz, kuru ve serin alanlarda muhafaza edin.