PuffBar Nedir

PuffBar Nedir

PuffBar Nedir İlk olarak, bir Puff Bar, belirli bir tür esigara cihazıdır. Bir esigara cihazı, genellikle nikotin solumak için kullanılan belirli bir tür buharlaştırıcıyı ifade eder.

Bir buharlaştırıcının yaptığı şey, sıvıyı buhara dönüştürmektir . Bir buharlaştırıcıya genellikle , e-sigara, elektronik sigara veya e-buharlaştırıcı denir. PuffBar Nedir

Bir vape cihazının çalışma şekli, kullanıcının daha sonra soluyabileceği bir buhara dönüştürmek için sıvıyı ısıtması veya atomize etmesidir.

Puff Bar, %5 tuz nikotininden oluşan sıvı bir karışım kullanır . Sıvının diğer elementleri, aromaların yanı sıra vaping işlemi için gerekli olan bazı kimyasallardır.

Puff Bar, bir USB çubuğu veya flash sürücü boyutunda olan küçük bir aygıttır. Tıbbi sınıf pamuktan yapılmıştır ve önceden şarj edilmiş bir pil ve sıvı deposu ile birlikte gelir .

Yani, bir Puff Bar satın aldığınızda, yeniden doldurulması veya yeniden şarj edilmesi gerekmeyen önceden yapılmış bir sigara içme sistemi satın almış olursunuz. Sıvıyı tükettiğinizde, Puff Bar’ı atmanız yeterlidir.

Bunun ana avantajı, cihazı şarj etmek (veya şarjının bitmesi) ile uğraşmanıza gerek olmamasıdır. Ayrıca cihazı yeniden doldurma ve sıvı kaybetme konusunda endişelenmenize gerek yok.

 PuffBar Nedir
PuffBar Nedir

Puf Barları vs JUUL

Puf Barlar, ana rakibi JUUL olan yeni bir cihazdır.

Puff Bars ve JUUL arasındaki en büyük fark, eskisinin tamamen tek kullanımlık olmasıdır.

JUUL sistemi, cihazı bir USB güç kaynağı üzerinden şarj ederek çalışır. Cihazın küçüklüğü ve bu şarj mekanizmasının rahatlığı onu birçok kişinin favorisi haline getirdi ve kısa sürede e-sigara pazarını ele geçirdi.

Puff Bar ve JUUL arasındaki diğer fark, JUUL sisteminin şirketin JUUL bölmeleri dediği şeyi kullanmasıdır. Bunlar temel olarak, eskisi bittiğinde cihaza yerleştirilen sıvı kapsülleridir. Puff Bar’da olduğu gibi, bu sıvı nikotin ve aroma içerir.

Dolayısıyla, Puff Bar’ın devrimi, onu yeniden şarj etmenize ve yeniden doldurmak için kapsül satın almanıza gerek olmamasıdır. Cihazı bitene kadar kullanıyorsunuz ve sonra imha ediyorsunuz. ek olarak

Bu, bazı insanlar için ciddi bir avantaj olacaktır. Ancak diğerleri yine de eski şarj ve yeniden doldurma tarzını tercih edebilir.

Tek kullanımlık donanımların iyi yanlarından biri, kaybedebileceğiniz veya kırabileceğiniz donanımlara para yatırmanıza gerek olmamasıdır. Bir Puff Bar’ı kaybetmek veya kırmak gerçekten önemli bir şey değildir,

çünkü bu tıpkı bir paket sigara gibidir (onu kaybetmek istemezsiniz, ancak yine de pahalı donanımı kaybetmek kadar kötü değildir).

Puf Çubuğu Malzemeler

Puff Barlar, diğer e-sigaralar ve vape cihazlarıyla aynı temel bileşenleri kullanır. Genellikle e-sıvı olarak adlandırılan şeye giren dört ana bileşen vardır:

  • Nikotin
  • tatlar
  • propilen glikol
  • Bitkisel Gliserin

PG ve VG elementleri, buharı üretmek için ihtiyaç duyulan kimyasallardır. Genellikle kendi başlarına herhangi bir tatları yoktur, ancak VG bazen tatlı olabilir.

Puff Bar gibi e-likit ürünler, geleneksel sigaralarda bulunan karbon monoksit veya katran gibi zararlı kimyasalları içermez. 

E-sigara devriminin arkasındaki ana fikir, bu kimyasalları kesmeniz, ancak nikotin etkisini sürdürmenizdir. Sigarayı bu kadar keyifli kılan şey nikotin isteğidir. ek olarak

Puf Bar Özellikleri

Standart Puff Bar, 1,3 mL tuz nikotin ile birlikte gelir. Bununla birlikte, Puff Bar, Puff Bar Glow ve Puff Bar Plus adlı ürünler de sunmaktadır. Bunlar sırasıyla 1.4 mL ve 3.2 mL tuz nikotinine sahiptir.

Ayrıca 50MG ve 20MG olmak üzere iki farklı tuz nikotin konsantrasyonu vardır. Bu, standart Puff Bar karışımının %5 ve %2’sini temsil eder.

Puff Bar pili 280 mAh’dir. MAh , zaman içinde kullanılan elektrik miktarını ifade eden miliamper saat anlamına gelir.

Puff Bar aromaları, diğer markaların vape aromalarına benzer. Popüler tekliflerden bazıları çilek, mango, serin nane, OMG (portakal, mango, greyfurt), yaban mersini ve karpuzdur.

Puff Bar, şu anda Banana Ice gibi bazı sınırlı sayıda lezzetler de sunuyor.

PuffBar Edin

Vaping, birçok farklı sosyal baskıyla gelen bir trend. Bir gün havalı olan,

ertesi gün havalı olmayabilir ve nerede durduğunu asla bilemezsin.

Ancak unutulmaması gereken en önemli şey, vapingin kendi kişisel zevkiniz için olduğu ve aynı zamanda kendi kişisel ifade eyleminiz olması gerektiğidir. 

Yani, bu, başkalarının ne yaptığı konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Sadece tarzınıza uygun vaping ürününü ve yöntemini bulmanız gerekiyor.

Her zaman hareket halinde olan ve şarj etme ve yeniden doldurma cihazlarıyla uğraşmak istemeyen biriyseniz, Puf Barlar tarzınıza uygun olabilir. 

Sadece Puff Bar çubuğunu alıyorsun ve kapıdan çıkıyorsun. Veya unutursanız, her zaman kaçarken bir tane alabilir veya çantanızda veya ceketinizde birkaç tane bırakabilirsiniz.

Öte yandan, daha eski bir şarj edilebilir ürünü tercih edebilirsiniz. Her iki durumda da, tamamen size kalmış.

Öyleyse vape ürününüzü seçin ve deneyimin tadını çıkarın! Tüm vape donanımı seçimimiz hakkında uzman tavsiyesi için şimdi bizimle iletişime geçin .

http://www.buhartech.com